osobní profil ceník kontakt ilustrace je správná doba vyladit se na vyšší frekvenci
ilustrační obrázek

O světle

Jelikož žijeme v tolik zrychlené době, je třeba se každý den alespoň na okamžik zastavit a dopřát si malou světelnou „spršku“. Stačí se každé ráno a večer před spaním takto pročistit světlem: Zhluboka dýchejte a představte si, jak do Vás proudí světlo. Nádherné bílé světlo ze vzdáleného vesmíru. Vy toto světlo pociťujte, představujte si, jak prochází celým Vaším tělem. Pak si představte sebe sama jako veliký světelný sloup. Nyní je třeba se uzemnit. Takže dál zhluboka dýchejte a při každém nádechu a výdechu se soustřeďte na toto: prvně se nadechněte z Matky Země a vydechněte do kosmu, poté se nadechněte z kosmu a vydechněte do Matky Země. Postupně takto dýchejte a vizualizujte si, jak se Vaše nohy protahují, jak cítíte zeminu a jak se z nich postupně stávají kořeny, jež končí až v samém jádru Země...Teď už si jen představte, jak se tam dole ukotvíte, nejlépe natrvalo...

Při sebečištění bílým světlem si představujte, jak se Vaše tělo uvolňuje, jak se rozpouští všechny starosti a úzkosti a jak se postupně pročišťují všechny Vaše čakry.

Na sebečištění či sebeléčení světlem můžete použít samozřejmě i konkrétní barvy odpovídající dané čakře a zaměřit pozornost pouze na léčivý paprsek dané barvy. Například, pokud máte delší dobu žaludeční potíže, souvisí tento problém s Vaší třetí čakrou, kde se zablokoval tok energie. Proto si představte žlutý intenzivní paprsek léčivého světla, který postupně pročišťuje oblast solárního plexu. Postup je třeba opakovat úměrně závažnosti onemocnění... Stačí, aby byla zablokovaná jen jediná čakra a váš systém proudění energie se ve všech ostatních čakrách(energetických centrech Vaší fyzické schránky) i v meridiánech (energetické/světelné dráhy) zablokuje a postupně na sebe začne nabalovat více a více negativní energie. Bilým světlem si také můžete vymazat různé podprahové programy třeba z televize apod.

Světlo taktéž můžete poslat jiným osobám. Třeba právě těm, kteří Vás vytáčí, ale i těm, které máte rádi (trocha světla navíc nikdy neuškodí)... Postup je zcela stejný: představte si nad konkrétním člověkem světelný kužel nebo sloup a vizualizujte si, jak tento sloup danou osobu obklopuje, jak jí prochází a odvádí z ní všechny negace. Čím více světla pošlete jak sami sobě, tak lidem ve svém okolí, tím více pomůžete naší milované Matce Zemi...

Malá rada na závěr: nikdy se nebojte přivolat na pomoc archanděle, jsou stále při nás a přispěchají na pomoc, kdykoli je potřebujete... Doporučím Vám moje tři nejmilovanejší: archanděl Michael, velitel světelné brigády Vám vždy dodá odvahu a v momentě Vás zbaví strachu. Požádejte ho, když máte z něčeho obavy, on přijde a láskyplně Vás zahalí do svého nachového světla. Jeho přítomnost pocítíte ihned, vyzařuje ohromné teplo... Dalším důležitým archandělem je Rafael, jež vládne smaragdově zeleným světlem a který pomáhá léčit lidi a zvířata( o ta se stará obzvlášť rád, takže ho neváhejte přivolat, když se Vám zvířátko třeba zaběhne. Já sama mám osm koček a psíka, takže si lepšího veterináře ani neumím představit). Do třetice si přivolejte archanděla Zadkiela, který tu je hlavně pro odpuštění( nejste-li schopni někomu odpustit, škodíte tím hlavně sami sobě, proto si v tomto případě zavolejte Zadkiela a odevzdejte mu svůj problém,ať už jde o to, abyste odpustili Vy a nebo, aby někdo odpustil Vám.) Zadkielova barva je fialová.

Na pomoc si samozřejmě můžete přivolat celou škálu bohů, bohyň, nanebevzatých mistrů a archandělů (tímto Vás odkazuji na knížku Archandělé a andělé na nebesích od Doreen Virtue Ph.D.).

Hlavně nezapomeňte za pomoc vždy poděkovat:)!

Návrat na hlavní stránku